Miluji zvířata, můj život by byl bez nich prázdný. Nejvíce jsem si oblíbila pejsky, jsou součástí mého života.

Jmenuji se Lucia Plešková vystudovala jsem střední chemickou školu, ale můj zivot jsou zvířata a proto jsem se pokusila jít za tím, co si myslím, že má pro mě smysl a dělá mi to radost.

Mám třináctiletou zkušenost s péčí o své pejsky. Velké i malé boxer,vlčák, jorkšírek, pudlík :-) A psům, bych se chtěla věnovat po celý můj život a to jak doma o mé miláčky, tak i na profesní úrovni o ty Vaše čtyřnohé kamarády. Tato činnost mě dělá šťastnou, je to sice veliká zodpovědnost, pracovat s živými tvory, ale je to tak skvělý pocit, když díky tomu, co děláte, pejskovi pomůžete, ulevíte. Není to totiž jen o kráse, ale také o zdraví, mít zdravou srst, kůži, čisté zvukovody atd. , ale samozřejmě správně upravený pejsek je i na pohled hezčí, vidíte jak jsou krásný. Je tam přece jen trochu umění Smile Každé plemeno má svoji specifickou srst a svoji úpravu.

Proto jsem se rozhodla otevřít salon pro psy, ale jelikož mám ráda všechny zvířátka, tak ráda upravím jakéhokoliv Vašeho miláčka, který úpravu potřebuje.

Své znalosti a vědomosti chci dále rozvíjet a Vašim i mým  Smile miláčkům dávat lepší a lepší péči. Vědět o psech úplně všechno, snížit tak jejich stres při úpravě, neboť né každému pejskovi se úprava srsti a ostatní úkony líbí, což ví každý majitel pejska Smile a nebo třeba poradit páničkům, jak správně psí srst udržovat.

Pejskům se věnuji s láskou, pečlivostí a trpělivostí, tak jak se starám o své.

Touto cestou, chci také pomáhat opuštěným pejskům a to jak úpravou zdarma, tak  pořádáním materiálních sbírek pro různé útulky, spolky a azyly. Propagací krámečků, charit na pomoc pro psy. Také informace o aukcích a akcích na pomoc psům a jiným zvířatům.

Také sbírky, nebo info o nich na pomoc dětem.

Protože přece když něco děláme s láskou, má to smysl !

Věřím, že pejsci i jejich páničci budou u nás spokojený a budou se k nám rádi vracet.

Děkuji Vám za podporu a trpělivost v mých začátcích.

Těším se na Vaší návštěvu Smile

Úspěšně za 1 Wink