Miluji zvířata, můj život by byl bez nich prázdný. Nejvíce jsem si oblíbila pejsky, jsou součástí mého života.

Mám dvanáctiletou zkušenost s péčí o své pejsky a psům, bych se chtěla věnovat po celý můj život a to jak doma o mé miláčky, tak i na profesní úrovni o ty Vaše čtyřnohé kamarády. Tato činnost mě dělá šťastnou, je to sice veliká zodpovědnost, pracovat s živými tvory, ale je to tak skvělý pocit, když díky tomu, co děláte, pejskovi pomůžete, ulevíte. Není to totiž jen o kráse, ale také o zdraví, mít zdravou srst, kůži, čisté zvukovody atd. , ale samozřejmě správně upravený pejsek je i na pohled hezčí, vidíte jak jsou krásný. Je tam přece jen trochu umění Smile Každé plemeno má svoji specifickou srst a svoji úpravu.

Proto jsem se rozhodla otevřít salon pro psy, ale jelikož mám ráda všechny zvířátka, tak ráda upravím jakéhokoliv Vašeho miláčka, který úpravu potřebuje.

Své znalosti a vědomosti chci dále rozvíjet a Vašim i mým  Smile miláčkům dávat lepší a lepší péči. Vědět o psech úplně všechno, snížit tak jejich stres při úpravě, neboť né každému pejskovi se úprava srsti a ostatní úkony líbí, což ví každý majitel pejska Smile a nebo třeba poradit páničkům, jak správně psí srst udržovat.

Pejskům se věnuji s láskou, pečlivostí a trpělivostí, tak jak se starám o své.

Touto cestou, chci také pomáhat opuštěným pejskům a to jak úpravou zdarma, tak  pořádáním materiálních sbírek pro různé útulky, spolky a azyly. Propagací krámečků, charit na pomoc pro psy. Také informace o aukcích a akcích na pomoc psům a jiným zvířatům.

Také sbírky, nebo info o nich na pomoc dětem.

Protože přece když něco děláme s láskou, má to smysl !

Věřím, že pejsci i jejich páničci budou u nás spokojený a budou se k nám rádi vracet.

Děkuji Vám za podporu a trpělivost v mých začátcích.

Těším se na Vaší návštěvu Smile

Úspěšně za 1 Wink