Upravujeme pouze pejsky řádně očkované.

Pejska nám předáte v salónu a buď na něj můžete počkat- posadit se na místo k tomu určené a v klidu čekat (prohlédnout si třeba časopisy) a občas se podívat, jak to pejsek zvládá a nebo můžete odejít a přijít tak, jak bude domluveno. Přítomnost při stříhání a manipulace s pejskem při stříhání bude pouze u pejska, který to buď bude vyžadovat ze zdravotního důvodu a nebo při agresivitě pejska. Přítomnost majitele při stříhání pejska rozptiluje, vnímá majitele a ne psího kadeřníka a může dojít k nechtěnému úrazu. Také úprava může být zbytečně zdlouhavá, pejsek se tiskne k majitelii, nechce držet, atd. Pejsek a kadeřník navzájem komunikují, navozují si atmosféru, aby pejsek pochopil, že se nic neděje, že úprava mu neublíží. Nervozitu a nedočkavost majitele pejsek vnímá a tím si navozuje, že něco není v pořádku. Pokud k nám pejska svěříte, prosím o trpělivost a důvěru.

Pokud víte o závažném onemocnění pejska, hlašte prosím při objednání a hlavně zvažte, zda je úprava nutná. Vždy je na prvním místě zdraví pejska. Úprava může být někdy zdlouhavá a nemocnému pejskovi to nemusí dělat dobře. Dlouhé stání, stres, atd. . V takovém případě se budeme muset domluvit na postupu a poradit se s veterinářem.

Při převzetí pejska do salónu zodpovídáme za bezbečnost pejska proti úrazu, nikoliv za újmu způsobenou stářím, nebo onemocněním, kterým pejsek trpí. Tím, že nám pejska předáte, souhlasíte s podmínkami.

Při úpravě někdy používáme úvazy, jde o standartní postup, pro bezpečnost pejska a kadeřníka. Někteří pejsci jsou totiž opravdu neposedný a nejraději by rychle utekli za svým páničkem Smile

Pokud víte, že je Váš pejsek z nějakého důvodu agresivní, prosím nahlašte to při objednání. Je to pro to, abychom s tím počítali a vyhradili si více času, úprava je totiž složitější.

Pokud z nějakého důvodu nechcete, abychom před stříháním koupali pejska v salónu, budete muset pejska pěčlivě vykoupat doma, alespoň den předem. Poté bude střih proveden, ale je možné, že pak střih nebude vypadat, tak jako když si srst pejska připravíme profesionálně sami před střiháním v salónu.

Při výskytu blech a jiných parazitů prosím hlašte hned do telefonu,  odblešení bude provedeno venku, prosím abyste vyčkali venku, přijdu za Vámi, tam provedu odblešení. V salónu dbáme na hygienu !


Nezapomeňte pejska před úpravou dostatečně vyvenčit :-)